Diagnostische dilemma’s op KOH congres

Diagnostische dilemma’s op KOH congres

Woensdag 23 november vindt in het Evoluon de vijftigste editie van het KOH congres ‘Varia’ plaats. Hét congres voor en door huisartsen. Eén van de thema’s is 'Diagnostische Dilemma’s'. Ook Diagnostiek voor U is aanwezig met een stand.

Diagnostische dilemma’s

Elionne van den Brand (huisarts en stafarts Diagnostiek voor U) en Annelies Riezebos-Brilman (arts-microbioloog, Labmicta) behandelen het thema ‘Diagnostische dilemma’s’. In deze presentatie gaan ze op zoek naar antwoorden op lastige diagnostische dilemma’s in de spreekkamer op het gebied van medische microbiologie.

Stel uw vraag aan de specialist

Komt u ook naar het KOH congres en heeft u een diagnostisch dilemma of een andere vraag? Bezoek de stand van Diagnostiek voor U en stel tijdens de lunchpauze uw vraag aan de specialist. Ook vertellen onze relatiemanagers u graag alles over onze dienstverlening en service.